בניית אתרי אינטרנט

חבילת בניית האתר כוללת: ניתוח צרכים, בניית תכנית עבודה, עיצוב וכתיבת תוכנה, בניית ממשק ניהול, קניית שם, קניית אחסון, הדרכה לשימוש בממשק הניהול,  תחזוקת האתר, פרסום במנועי חיפוש ואתרים נוספים חינם. בנוסף נייעץ כיצד לפרסם באופן אופטימאלי עם השקעה כספית מינימאלית.אנו נדאג לכל הפרטים להצלחת האתר, מבניית אתר מקצועי ונוח לשימוש ועד לפרסום האתר במנועי החיפוש. אנו רואים את הצלחת האתר כהצלחתנו!
הזמן אתר אינטרנט

פרסום אתרים

מטרת בניית האתר היא פרסום החברה, העסק, או הארגון, כדי להגיע למספר רב ככל האפשר של לקוחות פוטנציאלים (גולשים). לכן מלבד ההשקעה בבניית אתר מרשים, אסטטי, נוח וקל לשימוש, אנו בונים לכל לקוח תכנית פרסום המתאימה לתקציבו ולפלח שוק הלקוחות אליו הוא פונה.מלבד תכנית הפרסום יוכנסו מילות המפתח המתאימות והאתר יפורסם חינם במנועי החיפוש!

 

עיצוב אתרים

עיצוב אתר הינו חשוב ביותר.עיצוב האתר צריך למשוך אליו את הלקוחות. הלקוח צריך להתרשם מהאתר ולרצות להישאר בו. מלבד הצורה והצבעים של האתר שצריכים להיבחר בקפידה כדי להנעים את שהות הגולש באתר עד למציאת מבוקשו, מיקום הפרטים באתר חשוב ביותר העיצוב צריך להיות כזה שהלקוח ימצא את מבוקשו בקלות ועם זאת ייחשף לתחומים נוספים שלא היה מודע אליהם כשנכנס לראשונה לאתר.

פונקציות באתר

חשוב שהאתר יהיה נוח לשימוש ויכלול פונקציות העוזרות לבעל האתר לפרסם את מוצריו ושרותיו ללקוח. לקוח הנכנס לאתר צריך לתפעל את האתר בצורה אינטואיטיבית ללא סיבוכים מיותרים. כמו כן השיטות הטכנולוגיות בעזרתם בנוי אתר טוב עובדות כך שמשתמש בעל כלים בסיסים באינטרנט יוכל לגלוש באתר ולא ייתקל בבעיות. לדוגמא: טופס e-mail: אמייל הנשלח מהאתר אסור שידרוש התקנת outlook במחשב המשתמש או פתיחת שרות דואר חיצוני אחר. לכן באתרנו אנו שולחים את הדואר האלקטרוני דרך האתר עצמו (זוהי דרך מהירה יותר ואינה מצריכה את הטרחת הלקוח בבזבוז זמן ושימוש בתוכנות נוספות מלבד האתר). באתר מופעלות פונקציות העוזרות למשתמש בעבודה עם האתר כדוגמת: סינון, חיפוש ומיון בסיסי נתונים. פונקציות חשובות לא פחות הן הפונקציות בממשק הניהול המאפשרות למנהל האתר (הלקוח שעבורו נבנה האתר) למחוק, להוסיף ולערוך מידע באתרו באופן פשוט ועצמאי לחלוטין!

אתרי מכירות  בינלאומיים ( חנות ב- ) נבנה עבור חברה אמריקאית
ebay הוא אזור הסחר האלקטרוני הגדול ביותר בעולם. עסקים רבים בכל רחבי העולם משתמשים ב-ebay כדי למכור את מוצריהם בהיקף רחב. ישנם דרכים רבות לקדם את מכירת המוצרים ב-ebay , אחת מהן היא בניית אתר מכירות עצמאי בתוך ebay. אתר ב-ebay מגדיל את חשיפת המוצרים ואת היקף המכירות.
אתרי תדמית נבנה עבור חברה בלגית
אתרי תדמית הם הפתרון המושלם לחברות. אתרי תדמית נועדו להרשים את הלקוח ולספק לו מידע כללי אודות החברה. אתרים אלו מכילים את כל המידע להם יזדקק הלקוח: מידע, תמונות, עיצוב ייחודי, סרטוני פלאש ועוד.
יבואנים ומשווקים נבנה עבור חברה ישראלית
חברות המייבאות ומשווקות מוצרים בהיקף גדול משתמשות באינטרנט יותר כקטלוג מוצרים מאשר חנות וירטואלית. באתרים מסוג זה המטרה היא ליידע את הלקוחות על המוצרים שניתן להזמין ולתת כלי יעיל ונוח ללקוחות לשאול על החברה או על מוצרים מסוימים. בקשות להצעות מחיר מהיבואן/המשווק מתקבלות דרך האתר לאחר סקירת המוצרים המפורסמים באתר.
פורטל כללי נבנה עבור מיזם ישראלי
הפורטל הכללי נותן הזדמנות לבתי עסק המפורסמים באתר לפרסם את שירותיהם. לקוחות משתמשים בפורטל זה כדי למצוא את בעל העסק המתאים ביותר לצרכיהם (לפי מחיר, מיקום וכו'). בד"כ באתרים אלו יש גם לוחות: נדל"ן, עבודה, רכב ועוד.
אתרי חברה ופנאי נבנה עבור מיזם ישראלי
האינטרנט לא משמש רק ככלי עסקי לקידום מכירות, אלא משמש גם ככלי לקבוצות דיון ושיחה בנושאים הקשורים לחברה ופנאי. סוגי אתרים מאד פופולאריים הם אתרי פורומי שיחה בנושאים שונים ואתרי הכרויות.
נדל"ן ואדריכלות נבנה עבור תאגיד בינלאומי
אתרי נדל"ן הם הפתרון המושלם לעסקות התיווך. אתרים אלו מכילים את כל המידע להם יזדקק הלקוח: מאגר מידע, תמונות, וידאו ומצגות להמחשה.
© אדקומס - בניית אתרים, קידום אתרים, שדרוג אתרים.